شرکت ایمن صنعت

شرکت اعتماد سازان ایمن صنعت آیندگان ( E-men ) در سال ۱۳۹۳ با همراهی جمعی از نخبگان دانشگاه های معتبر علمی از جمله دانشگاه صنعتی شریف، فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ایمنی و آتش نشانی به صورت علمی آغاز نمود و در سال ۱۳۹۷ موفق به ثبت اختراع سیستم اطفا حریق با تکنولوژی CAFS (Compressed Air Foam System) شد. در حال حاضر شرکت E-men با تکیه بر تیم تحقیق و توسعه ( R&D ) خود در حال تولید و خلق محصولات نوآورانه و خلاقانه در صنعت آتش نشانی در کارخانه ای به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع واقع در شهرک صنعتی لبن است.

شرکت ایمن صنعت با دستیابی به تکنولوژی فوم هوای فشرده با افتخار توانسته است تا کشور ایران را به عنوان سومین کشور تولید کننده این تکنولوژی ( پس از کشورهای آلمان و آمریکا ) به جهانیان معرفی نماید.

از نظر مجرب ترین مهندسان حریق در کشورهای پیشرو در صنعت آتش نشانی، CAFS(Compressed Air Foam System) موثرترین، قوی ترین و به روزترین تکنولوژی اطفا حریق است.

شرکت ایمن صنعت در راستای تلاش برای دستیابی به خودکفایی و رونق تولید ملی که همانا وظیفه خود میداند، استفاده از هرگونه قطعات، تکنولوژی و … خارجی را غیر ضروری دانسته و کلیه ی مواد اولیه و سایر ملزومات خود را با تکیه بر دانش و نوانایی مهندسان ایرانی تولید می نماید.

این محصول در مهار آتش تا چندین برابر موثرتر از انواع سیستم های خاموش کننده دیگر عمل می کند.

شایان ذکر است به استناد گواهی نامه ثبت اختراع به شماره ۹۶۸۸۲ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، امتیاز استفاده از این تکنولوژی و تولید کلیه ی محصولات مرتبط با آن به مدت ۲۰ سال انحصاراً در اختیار شرکت ایمن صنعت است.