درباره ما

درباره ما

درباره ما :

شرکت اعتماد سازان ایمن صنعت آیندگان ( E-men ) در سال ۱۳۹۳ با همراهی جمعی از نخبگان دانشگاه های معتبر علمی از جمله دانشگاه صنعتی شریف، فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات مربوط به اطفاء حریق به صورت علمی آغاز نمود و در سال ۱۳۹۶ موفق به ثبت اختراع ” سیلندر آتش نشانی با تکنولوژی آب، فوم و هوای فشرده” شد. در حال حاضر شرکت E-men با تکیه بر تیم تحقیق و توسعه ( R&D  ) خود در حال تولید و خلق محصولات خلاقانه و نوآورانه در کارخانه ای به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع واقع در شهرک صنعتی لبن است .

از نظر مجرب ترین مهندسان حریق درکشورهای پیشرو در صنعت آتش نشانی، CAFS(Compressed Air Foam System) موثرترین، قوی ترین و به روزترین تکنولوژی اطفا حریق است.

شرکت E-men  با دستیابی به این تکنولوژی با افتخار توانسته است تا کشور ایران را به عنوان سومین کشور تولید کننده این تکنولوژی ( پس از کشورهای آلمان و امریکا ) به جهانیان معرفی نماید .

شرکت  E-men  در راستای تلاش برای دستیابی به خودکفایی و رونق تولید ملی که همانا وظیفه خود میداند، استفاده از هرگونه قطعات، تکنولوژی و … خارجی را غیر ضروری دانسته و کلیه ی مواد اولیه و سایر ملزومات خود را با تکیه بر دانش و نوانایی مهندسان ایرانی تولید می نماید .

شایان ذکر است به استناد گواهی نامه ثبت اختراع به شماره ۹۶۸۸۲ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، امتیاز استفاده از این تکنولوژی و تولید کلیه ی محصولات مرتبط با آن به مدت ۲۰ سال انحصاراً در اختیار شرکت  E-men است .

این پست چقدر مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

امتیاز متوسط / ۵. تعداد رای: